بارگذاری مجدد

چرا ما ؟

دلیل انتخاب کردن ما برای طراحی سایت شما چیست ؟

تیم ما از سال ۱۳۹۲ تاکنون در طراحی و توسعه سایت تجربه کسب کرده و حال با داشتن نمونه کار آماده خدمت رسانی به شما دوست عزیز میباشد – برای دیدن اطلاعات بیشتر به پایین صفحه مراجعه کنید.

wb.sorblack.com

ما افراد با استعدادی هستیم.

کار اصلی ما طراحی وب است و میتوان گفت از سال ۱۳۹۲ طراحی وب را آغاز کردیم و تاکنون تجربه زیادی در طراحی وب داریم و میتوان گفت کار ما محدود به طراحی وب نمی شود و برخی از قابلیت های خودمان را به شما معرفی میکنیم.

 • متخصص و تجربه کاری بالا در طراحی سایت با وردپرس
 • متخصص پرستاشاپ
 • برنامه نویس BackEnd و Front-End
 • مهندسی شبکه و امنیت سایبری
 • طراحی لوگو

ویژگی های اصلی ما.

تجربه بالا

ما بر اساس تجربه و دانشمان کاری را برای مشتری انجام میدهیم و در هیچ حالتی بدون این دو مورد کاری را برای مشتری انجام نخواهیم داد.

wb.sorblack.com

پشتیبانی سریع

قانون دوم ما سریع بودن است , ما در پشتیبانی سعیمان را میکنیم که در سریع ترین زمان به مشتری پاسخ داده و آن را راهنمایی کنیم.

wb.sorblack.com

با دقت و علاقمند به کار بودن

ما در کار هایی که انجام می دهیم تمام سعی و تلاش و دقتمان را در کارهایم به کار میبریم تا بتوانیم بهترین ها را برای مشتری (عزیزان) عرضه کنیم.

نظرات عزیزان

برای مشاهده بیشتر نظرات برو روی دکمه باشه برو کلیک کنید

قانون های ما

 • قانون اول

  امنیت را کشف کن , تیم SorBlack بیشترین تلاشش را در برقراری امنیت میکند , و بخشی از کار هایی که در آن امنیت برای ما مهم است , امنیت مجازی است , امنیت مسعله مهمی است و در صورت اهمیت ندادن به آن مشکلات بدی به بار خواهد آورد – مهمترین قانون ما امنیت است.

 • قانون دوم

  قطعا هر شخصی برای خریدن وسیله ای یا برای انجام کاری نیازمنده کمک یا پشتیبانی است و اونم به صورت سریع , خب قانون دوم ما پشتیبانی و خدمات سریع و با دقت است – ما برای پشتیبانی از مشتری تمام تلاش خودمان را میکنیم و در این راستا اهمیت زیادی قاعل هستیم.

 • قانون سوم

  هدفمند بودن قانون سوم ما است – ما اعتقاد داریم حق با مشتری است و هدف ما اراعه بهترین خدمات به مشتری است تا کاری کنیم که کسب و کار موفقی داشته باشد .

اعضای تیم ما …

sorblack.com
sorblack.com

سروش

موسس و بنیان گذار تیم SorBlack
زمینه کاری در طراح وب و مهندس امنیت و شبکه 
https://wb.sorblack.com/
https://wb.sorblack.com

سپهر

مدیر عامل و طراح وب
متخصص در Node Js و Back End

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

 
error: هشدار: محتوا محافظت می شود !!